0

Mikrofon Phonak Roger Select

5 759,00 zł
Brutto

Mikrofon Phonak Roger Select

     W miejscach, gdzie ma miejsce wiele rozmów, możesz szybko wybrać osobę lub rozmowę, na której słuchaniu chcesz się skupić.

Aktualnie 3 Gości ogląda ten produkt
Ilość

Mikrofon do aparatów słuchowych Phonak Roger Select

Mikrofon Phonak Roger Select

Możesz swobodnie uczestniczyć w rozmowie. Mikrofon ustawiony pośrodku stołu automatycznie wykrywa osobę mówiącą i sprawnie przełącza się pomiędzy kolejnymi rozmówcami.

Dzięki zastosowaniu wielu mikrofonów działających w 6 kierunkach, urządzenie rejestruje mowę osób znajdujących się wokół niego (wykrywanie 360°). Rozumienie mowy podczas rozmów prowadzonych w grupie, w hałasie jest o 61% lepsze niż w przypadku użycia samych aparatów słuchowych. W miejscach, gdzie ma miejsce wiele rozmów, możesz szybko wybrać osobę lub rozmowę, na której słuchaniu chcesz się skupić. Roger Select jest wyposażony w szerokopasmowy Bluetooth® wykorzystywany podczas wykonywania połączeń telefonicznych. Pozwala ona także słuchać dźwięków z telewizji i urządzeń multimedialnych, takich jak odtwarzacze muzyki i komputery.

Mikrofon do aparatów słuchowych Phonak Roger Select

126 Przedmioty

Dane techniczne

Kategoria
Mikrofony

Więcej informacji

Roger Select iN to najnowsza wersja Roger Select, która umożliwia instalację odbiorników Roger bezpośrednio w aparatach słuchowych Marvel — bez potrzeby podłączania zewnętrznego odbiornika.

Dobierz produkty do kompletu

Mikrofon Phonak Roger Select

5 759,00 zł