Dla zamówień internetowych:

Płatności elektroniczne Paynow - System szybkich i bezpiecznych płatności elektronicznych, który umożliwia natychmiastowe dokonanie wpłaty. Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie zamówienie zostaje skompletowane i wysłane. 

Tpay - Płatność kartą lub szybkim przelewem w jednym z banków spółdzielczych. System płatności internetowej, który pozwala na dokonanie błyskawicznego przelewu w sieci. Po zaksięgowaniu wpłaty zamówienie zostaje skompletowane i wysłane.

Blik - Szybki i bezpieczny system umożliwiający wykonanie przelewów przez aplikację w telefonie. Uruchom aplikację Twojego banku i wybierz ikonkę BLIK. Automatycznie wygenerowany kod wprowadź w trakcie realizacji płatności i gotowe!

Płatności kartą - Wybierając bramkę płatności Paynow możliwe jest zapłacenie kartą Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic i Maestro.


Przelew - Przelej kwotę Twoich zakupów na nasz rachunek bankowy. Wpłaty należy wykonywać na konto o numerze: mBank 86 1140 2004 0000 3202 5607 7359, a w tytule przelewu wpisać numer zamówienia. Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym.


Za pobraniem - Zamówienie można zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera pod wskazanym adresem dostarczenia przesyłki.

Raty Santander - Umożliwiamy Państwu zakupy na raty z dogodnym okresem kredytowania. wysokość raty ustalają Państwo sami. Więcej informacji znajdą Państwo tutaj - RATY SANTANDER

Przy odbiorze osobistym:

Płatność kartą w sklepie - Zapłać kartą podczas odbioru swojego zamówienia w jednym z naszych sklepów stacjonarnych.

Gotówka w sklepie - Zapłać gotówką podczas odbioru swojego zamówienia w jednym z naszych sklepów stacjonarnych.Numer konta bankowego : mBank 86 1140 2004 0000 3202 5607 7359