0

Mikrofon PartnerMic™ Phonak

1 850,00 zł
Brutto

Mikrofon PartnerMic™ Phonak

Łatwy w użytkowaniu, noszony na zawieszce mikrofon do rozmów z jednym rozmówcą. Technologia Phonak AirStream™ umożliwia pacjentom usłyszenie wyraźnej mowy.

Pośpiesz się! Tylko 26 produktów zostało w magazynie
Aktualnie 3 Gości ogląda ten produkt
Ilość

Mikrofon do aparatów słuchowych Phonak Partner Mic

Mikrofon PartnerMic™ Phonak

Łatwy w użytkowaniu, noszony na zawieszce mikrofon do rozmów z jednym rozmówcą. Technologia Phonak AirStream™ umożliwia pacjentom usłyszenie wyraźnej mowy przesyłanej strumieniowo do aparatów słuchowych Paradise i Marvel. Mikrofon PartnerMic to idealne rozwiązanie do rozmów - poprawia on stosunek sygnału do szumu (SNR) na niewielkiej odległości oraz przy umiarkowanym poziomie hałasu, co sprawia, że stanowi idealne rozwiązanie do rozmów z jedną osobą.

Łatwość obsługi

Aby sparować mikrofon PartnerMic z aparatem słuchowym, wystarczy go włączyć i zbliżyć dwa urządzenia do siebie. Raz sparowany, mikrofon automatycznie nawiązuje łączność, gdy zostanie włączony. Zasięg mikrofonu - do 25 metrów między rozmówcą i słuchaczem

Innowacyjny projekt stanowi gwarancję najlepszego sygnału

Optymalna odległość mikrofonu PartnerMic od ust rozmówcy powinna wynosić 20 cm. Urządzenie to automatycznie wybiera charakterystykę kierunkową, która zapewnia najlepszy stosunek sygnału do szumu, niezależnie od położenia.

26 Przedmioty

Dane techniczne

Rozmiar
55 x 30 x 18 mm (2.14 x 1.2 x 0.7 “)
Waga
18.2 g
Zasięg
do 25 metrów między rozmówcą a słuchaczem
Czas działania
do 6 godzin
Kategoria
Mikrofony

Więcej informacji

Opatentowany protokół przesyłania strumieniowego AirStream 2,4 GHz umożliwia energooszczędne strumieniowe przesyłanie dźwięku z mikrofonu PartnerMic do pary aparatów słuchowych Paradise lub Marvel.

Mikrofon PartnerMic™ Phonak

Instrukcja Obsługi

Dobierz produkty do kompletu

Mikrofon PartnerMic™ Phonak

1 850,00 zł