2

Mikrofon Roger Table Mic Ⅱ iN Phonak

6 919,00 zł
Brutto

Mikrofon Roger Table Mic Ⅱ iN Phonak

Roger Table Mic Ⅱ to bezprzewodowy mikrofon zaprojektowany specjalnie z myślą o pacjentach z ubytkiem słuchu, którzy uczestniczą w różnych spotkaniach. Mikrofony Roger™ iN to najnowsze wersje mikrofonów Roger, które umożliwiają zainstalowanie odbiorników Roger w aparatach słuchowych Marvel i Paradise.

Pośpiesz się! Tylko 31 produktów zostało w magazynie
Aktualnie 3 Gości ogląda ten produkt
Ilość

Mikrofon do aparatów słuchowych Phonak Roger Table Mic Ⅱ iN

Mikrofon Roger Table Mic Ⅱ iN Phonak

Roger Table Mic Ⅱ to bezprzewodowy mikrofon zaprojektowany specjalnie z myślą o pacjentach z ubytkiem słuchu, którzy uczestniczą w różnych spotkaniach. Mikrofony Roger™ iN to najnowsze wersje mikrofonów Roger, które umożliwiają zainstalowanie odbiorników Roger w aparatach słuchowych Marvel i Paradise.

Mikrofon idealnie sprawdzi się w biurze, zamkniętym pomieszczeniu w pracy, podczas spotkań, czy konferencji. Mikrofon wykrywa osobę, która mówi, i automatycznie przełącza się pomiędzy uczestnikami spotkania. Istnieje możliwość utworzenia sieci MultiTalker poprzez połączenie ze sobą wielu mikrofonów. Istnieje możliwość połączenia kilku mikrofonów Roger Table Mic II w celu utworzenia sieci, która sprawdzi się doskonale podczas dużych spotkań. Mikrofon pozwala także przesyłać dźwięk zawartości multimedialnej np. z komputera.

Pełna wyrazistość mowy

Mikrofon Roger Table Mic II jest wyposażony w technologię MultiBeam — innowacyjną technologię Roger marki Phonak. Wykorzystanie wielu mikrofonów pozwala utworzyć charakterystyki w sześciu kierunkach, co zapewnia pokrycie obszaru w promieniu 360°. Dla każdego z sześciu kierunków urządzenie oblicza stosunek sygnału do szumu i automatycznie wybiera ten z najwyraźniejszą mową. Technologia MultiBeam umożliwia doskonałe rozumienie mowy w rozmowach grupowych1, np. podczas spotkań.

Z myślą o łatwym użyciu w czasie spotkań

W pełni automatyczny mikrofon Roger Table Mic II jest bardzo prosty w obsłudze. Jego akumulator może pracować przez 16 godzin, dzięki czemu urządzenie będzie działać przez cały dzień.

Liczne funkcje:

-Rozumienie mowy w głośnym otoczeniu - W głośnych miejscach, takich jak przestronne sale konferencyjne, w których z każdej strony słychać rozmowy oraz inne dźwięki, bezprzewodowy mikrofon pozwala rozumieć toczone rozmowy i brać w nich udział.
-Rozumienie mowy podczas rozmów prowadzonych w grupie - mikrofon ułatwia rozumienie rozmów prowadzonych w grupie np. podczas spotkań firmowych i towarzyskich.
-Rozumienie z odległości - po jego umieszczeniu na stole ten mikrofon bezprzewodowy umożliwia klientom lepsze rozumienie konkretnego rozmówcy lub źródła dźwięku, także na odległość.
-Komunikacja z innymi mikrofonami bezprzewodowymi - użytkownicy mogą stworzyć sieć mikrofonów ułatwiającą komunikację i pozwalającą słyszeć głos wielu rozmówców w wysokiej jakości dźwięku.
-Oglądanie telewizji, słuchanie muzyki i korzystanie z urządzeń multimedialnych - podłączając to rozwiązanie do różnych źródeł dźwięku, użytkownicy mogą słyszeć wysokiej jakości dźwięk przesyłany bezpośrednio do obu aparatów słuchowych.
-Połączenia VoIP (np. za pośrednictwem komunikatora Skype) oraz rozmowy służbowe prowadzone przez telefon stacjonarny - Użytkownicy wykonujący połączenia mogą z łatwością łączyć się z komputerami lub telefonami i przekazywać strumieniowo sygnał audio do obu aparatów słuchowych.
-Zdalne sterowanie - To rozwiązanie pełni rolę dyskretnego pilota. To elastyczne i proste w obsłudze rozwiązanie ułatwia zmianę ustawień aparatu słuchowego.

31 Przedmioty

Dane techniczne

Kategoria
Mikrofony

Więcej informacji

RogerDirect zapewnia kompatybilność wszystkich modeli aparatów platformy Paradise i Marvel z technologią Roger. Roger może działać nawet z Virto M-312 i modelami ładowalnymi.

RogerDirectTM to nowa funkcja, która zapewnia bezpośredni dostęp do sprawdzonej technologii Roger.

Mikrofon Roger Table Mic Ⅱ iN

Instrukcja Obsługi

Zasilacz, Kabel USB

Rozgałęźnik Kabel audio Micro-USB

Adapter RCA / Cinch Pilot

Futerał

Mikrofon Roger Table Mic Ⅱ...

6 919,00 zł