logo aparatsluchowy.com

Na naszej stronie oferujemy NOWE cyfrowe aparaty słuchowe najnowszych generacji, które znacząco podnoszą komfort życia naszych pacjentów. Zaawansowane technologie umożliwiają doskonałe słyszenie w każdej sytuacji, a nowoczesny design sprawia, że aparaty słuchowe stają się praktycznie niewidoczne.Aparat słuchowy z najnowszą technologiąW naszej firmie pracują wykwalifikowani i doświadczeni protetycy słuchu, zajmujący się diagnozowaniem problemów ze słuchem u pacjentów w każdej grupie wiekowej. Dzięki czemu dobór aparatu słuchowego będzie w pełni profesjonalny oraz dostosowany do najwyższych standardów i potrzeb pacjenta. Aparat słuchowy możesz zaprogramować w jednej z naszych placówek lub zdalnie. Do zdalnego dopasowania aparatu wystarczy odpowiednia aplikacja w telefonie i aparat słuchowy, który wyślemy do Ciebie kurierem.Więcej informacji o dopasowaniu aparatów słuchowych bez wychodzenia z domu znajdziesz tutaj: 

ZDALNE DOPASOWANIE APARATUW razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi protetykami pod numerem:

  71 307 43 00

Lub do odwiedzenia jednego z naszych gabinetów:

NASZE GABINETY
Gabinety Protetyki słuchu i dopasowanie aparatu słuchowegoJesteśmy dystrybutorem renomowanych firm produkujących niezawodne aparaty słuchowe. U nas znajdziesz wszystkich producentów i najlepsze ceny na rynku!

BernafonOticonInterton

SigniaPhonakAudibel

Audio ServiceStarkey

aparatsluchowy.com logoNa naszej stronie oferujemy NOWE cyfrowe aparaty słuchowe najnowszych generacji, które znacząco podnoszą komfort życia naszych pacjentów. Zaawansowane technologie umożliwiają doskonałe słyszenie w każdej sytuacji, a nowoczesny design sprawia, że aparaty słuchowe stają się praktycznie niewidoczne.
Aparat słuchowy z najnowszą technologią

W naszej firmie pracują wykwalifikowani i doświadczeni protetycy słuchu, zajmujący się diagnozowaniem problemów ze słuchem u pacjentów w każdej grupie wiekowej. Dzięki czemu dobór aparatu słuchowego będzie w pełni profesjonalny oraz dostosowany do najwyższych standardów i potrzeb pacjenta. Aparat słuchowy możesz zaprogramować w jednej z naszych placówek lub zdalnie. Do zdalnego dopasowania aparatu wystarczy odpowiednia aplikacja w telefonie i aparat słuchowy, który wyślemy do Ciebie kurierem.
Więcej informacji o dopasowaniu aparatów słuchowych bez wychodzenia z domu znajdziesz tutaj: 

ZDALNE DOPASOWANIE APARATUW razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi protetykami pod numerem:

  71 307 43 00

Lub do odwiedzenia jednego z naszych gabinetów:

NASZE GABINETY


Gabinety Protetyki słuchu i dopasowanie aparatu słuchowego

Jesteśmy dystrybutorem renomowanych firm produkujących niezawodne aparaty słuchowe. U nas znajdziesz wszystkich producentów i najlepsze ceny na rynku!

BernafonOticonInterton

SigniaPhonakAudibel

Audio ServiceStarkey

Wieloletnie doświadczenie

Przez 20 lat pomogliśmy ponad 100 tysiącom osób w doborze idealnego aparatu słuchowego. Naszym celem jest poprawa jakości życia poprzez dostarczanie doskonałych rozwiązań słuchowych.

Wygodny zakup aparatu słuchowego w Ampliton 

W Ampliton stawiamy na wygodę. Jako jedyni w Polsce oferujemy prosty proces zakupu aparatu słuchowego online. Po nabyciu aparatu możesz dostosować go osobiście w jednej z naszych placówek lub zdalnie podczas spotkania online z naszym protetykiem. Wystarczy odpowiednia aplikacja w telefonie i aparat słuchowy, który wyślemy do Ciebie kurierem.

Umowa z NFZ

Cieszymy się, że możemy współpracować z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ), dzięki czemu nasze produkty są dostępne dla każdego i dla tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Wykwalifikowana kadra

Nasz zespół składa się z doświadczonych absolwentów protetyki słuchu, którzy nie tylko posiadają szeroką wiedzę, ale również rozumieją potrzeby naszych klientów. Współpracujemy także z renomowanym uniwersytetem, uczestnicząc w badaniach naukowych, aby stale doskonalić nasze usługi i tworzyć innowacyjne rozwiązania dla osób z problemami słuchowymi.

Oferta aparatów słuchowych 

Nasza oferta to połączenie innowacyjnych rozwiązań z minimalistycznym designem. Dzięki różnorodnym modelom, znajdziesz aparat słuchowy dostosowany idealnie do Twoich potrzeb i gustu.

W Ampliton nie tylko oferujemy aparaty słuchowe.
Dajemy Ci szansę cieszenia się pełnym spektrum dźwięków i życiem bez ograniczeń!