0

Ładowarka Starlink Charger 2.0

500,00 zł
Brutto

Ładowarka Starlink Charger 2.0

StarLink Charger 2.0 to innowacyjne rozwiązanie stworzone specjalnie dla aparatów słuchowych Genesis AI mRIC R i RIC RT z funkcją turboładowania. 

Pośpiesz się! Tylko 56 produktów zostało w magazynie
Aktualnie 3 Gości ogląda ten produkt
Ilość

Ładowarka Starlink Charger 2.0

StarLink Charger 2.0 to innowacyjne rozwiązanie stworzone specjalnie dla aparatów słuchowych Genesis AI mRIC R i RIC RT. 

Nowością w tych ładowarkach są wbudowane diody LED, które informują o procesie ładowania, zapewniając intuicyjne korzystanie z urządzenia. Dodatkowo, ładowarka została wyposażona w wyraźnie zaznaczone gniazda ładowania o różnych kolorach, co ułatwia identyfikację i obsługę.

StarLink Charger 2.0 oferuje także funkcję turboładowania, umożliwiającą uzyskanie trzech godzin użytkowania aparatu słuchowego po zaledwie 10 minutach ładowania. Warto jednak pamiętać, że do pełnej funkcjonalności i ładowania aparatów słuchowych konieczne jest podłączenie ładowarki do zewnętrznego źródła zasilania, takiego jak gniazdko elektryczne. To nowoczesne rozwiązanie zapewnia szybkie i efektywne ładowanie, dostarczając użytkownikom wygodę i pewność działania.

56 Przedmioty

Dane techniczne

Kategoria
Ładowarki

Więcej informacji

Genesis AI mRIC r

Genesis AI RIC RT

Ładowarka Starkey

Kabel ładujący USB

Ładowarka Starlink Charger 2.0

500,00 zł