0

Audio Service Smart Transmitter 2,4

950,00 zł
Brutto

Audio Service Smart Transmitter 2,4

Nadajnik do transmisji dźwięku z telewizora do aparatów z Bluetooth. Urządzenie transmituje dźwięk z telewizora lub innych urządzeń bezpośrednio do aparatów słuchowych.

Pośpiesz się! Tylko 21 produktów zostało w magazynie
Aktualnie 3 Gości ogląda ten produkt
Ilość

Audio Service Smart Trasmitter 2,4 – nadajnik do transmisji dźwięku z telewizora do aparatów Bluetooth

Urządzenie transmituje dźwięk z telewizora lub innych urządzeń bezpośrednio do aparatów słuchowych. Użytkownik aparatów może dostosować dźwięk z telewizora, tak aby nie przeszkadzać innym osobom.

Transmitter Audio Service 2,4 GHz został stworzony do bezpośredniego przesyłania strumieniowego dźwięku telewizyjnego w jakości Dolby Digital przez Bluetooth 2,4 GHz. T Dzięki temu możesz cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem w swoich aparatach.

Konfiguracja bezprzewodowego połączenia z telewizorem jest bardzo prosta, ponieważ nadajnik Bluetooth do telewizorów 2,4 GHz ma szeroką gamę połączeń pasujących do każdego typu telewizora, w tym kabel do optycznego audio, phono (RCA), scart i 3,5 mm dla dźwięku analogowego oraz kablem micro USB służącym do ładowania.

Parowanie inteligentnego nadajnika Bluetooth 2,4 GHz z aparatami słuchowymi jest łatwe. Wystarczy położyć włączone aparaty na obudowie nadajnika i odczekać 30 sekund, aż proces parowania dobiegnie końca. Jeśli posiadasz aplikację Audio Service na swoim telefonie sparowaną z aparatami słuchowymi, możesz sterować dźwiękiem z inteligentnego nadajnika.

21 Przedmioty

Dane techniczne

Kategoria
Streamery

Więcej informacji

Urządzenie kompatybilne ze wszystkimi aparatami Audio Service, z wyjątkiem: HP G4, Icon/Ilea G5 oraz pozostałe G4/Volta.

Audio Service Smart Transmitter 2,4

Instrukcja obsługi

Audio Service Smart...

950,00 zł