0

Kopułki Connexx Sleeve 3.0 6 szt.

43,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 72 godzin.

Connexx Sleeve 3.0 to zestaw silikonowych końcówek, stworzony z myślą o ochronie aparatów słuchowych i wygodzie ich użytkowników.

Pośpiesz się! Tylko 9 produktów zostało w magazynie
Aktualnie 3 Gości ogląda ten produkt
Rozmiar
Rodzaj
Ilość

Kopułki Connexx Sleeve 3.0

Connexx Sleeve 3.0 to zestaw silikonowych końcówek, stworzony z myślą o ochronie aparatów słuchowych i wygodzie ich użytkowników. Ten zaawansowany system zapewnia stabilne umieszczenie urządzeń w uchu, gwarantując jednocześnie komfort noszenia przez długi czas.

Dostępne wersje:

- otwarta (open)

- zamknięta (closed)

- wentylowana (vented)

- power

Dostępne rozmiary:

- XS

- S

- M

- L (oprócz power)

Kopułki Vented charakteryzują się obecnością otworów wentylacyjnych, które gwarantują optymalny przepływ powietrza do kanału słuchowego. 

Kopułki Open nie posiadają otworów wentylacyjnych, co przekłada się na bardziej intensywny dźwięk w porównaniu do ich wentylowanych odpowiedników.

Kopułki Power oferują najgłębsze i najbardziej intensywne doznania dźwiękowe, co czyni je szczególnie odpowiednimi dla osób preferujących wysoki poziom głośności. 

Materiał silikonowy, z którego wykonane są kopułki, jest nie tylko wyjątkowo wygodny, ale także przyjazny dla skóry. To gwarantuje, że noszenie ich nie tylko nie sprawia dyskomfortu, ale także poprawia ogólne wrażenia słuchowe.

W celu utrzymania najwyższej jakości dźwięku i klarowności mowy, zaleca się regularną wymianę wkładek Connexx Click Sleeve Vented co miesiąc. To prosty sposób na zapewnienie świeżości i optymalnej wydajności aparatów słuchowych.

Kompatybilne z Signia AX i X. 

Opakowanie zawiera 6 sztuk kopułek Click Sleeve.

9 Przedmioty

Dane techniczne

Kategoria
Kopułki

Więcej informacji

Kopułki Connexx Sleeve 3.0...

43,00 zł