2

Phonak - Slim L90-R Prawy - Aparat słuchowy

8 300,00 zł
Brutto

Phonak- Slim 

Phonak Slim to połączenie nowoczesnego, niezwykłego designu z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie słyszenia. Unikalny, ergonomiczny kształt Slim został zaprojektowany tak, aby doskonale pasował do ucha - nawet przy noszeniu okularów. Dzięki spersonalizowanym funkcjom możesz swobodnie angażować się w rozmowy i bez wysiłku radzić sobie w różnorodnych sytuacjach słuchowych.

Pośpiesz się! Tylko 100 produktów zostało w magazynie
Aktualnie 3 Gości ogląda ten produkt
Ilość

Aparat słuchowy Phonak

Phonak Slim to połączenie nowoczesnego, wcześniej niespotykanego projektu z najnowocześniejszymi możliwościami słyszenia. Łączy w sobie najlepsze cechy technologii słuchowej z estetycznym wyglądem, aby użytkownicy mogli poczuć się unikalni, eleganccy i połączeni ze światem. Wyjątkowy, ergonomiczny kształt Slim został zaprojektowany tak, aby naturalnie mieścił się za uchem. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu, które jest na wyciągnięcie ręki, Slim zapewnia bezproblemową łączność z ulubionymi urządzeniami Bluetooth. Jego funkcje personalizacji pozwalają na pełne zaangażowanie się w rozmowy i swobodne poruszanie się w licznych sytuacjach słuchowych, które napotykasz w życiu. Phonak Slim został zaprojektowany z myślą o Twoim stylu życia i komforcie - ma na celu doskonale odzwierciedlać Twoją pewność siebie.

Elegancki na zewnątrz, pełen inteligencji wewnątrz

Phonak Slim to połączenie wydajności z atrakcyjnym wyglądem. Dzięki licznym, nowoczesnym funkcjom możesz czuć się komfortowo każdego dnia.

AutoSense OS 5.0

Phonak Slim posiada zaawansowany system operacyjny AutoSense. Ten inteligentny system wykorzystuje technologię uczenia maszynowego, aby precyzyjnie rozpoznawać otoczenie akustyczne i bezproblemowo dostosowywać się do dźwięków, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Technologia Phonak SmartSpeech

Technologia Smartspeech to zestaw funkcji, które zostały stworzone w celu zapewnienia lepszego rozumienia mowy i zmniejszenia wysiłku słuchowego w różnorodnych środowiskach akustycznych. Ta innowacyjna technologia podkreśla zaangażowanie marki Phonak w dostarczanie optymalnych rozwiązań, które mają na celu poprawę Twojego samopoczucia. Oprócz doskonalenia rozumienia mowy, Smartspeech zmniejsza również wysiłek słuchowy, co może uwolnić cenne zasoby poznawcze.

Kontrola tapnięciem

Dzięki zastosowaniu technologii litowo-jonowej i zintegrowanemu czujnikowi ruchu, aparat Phonak Slim umożliwia wygodne sterowanie funkcjami Bluetooth poprzez podwójne klepnięcie w ucho. Ta funkcja umożliwia użytkownikom odbieranie i kończenie połączeń ze smartfonami z systemem iOS lub Android. Ponadto, można także wstrzymywać i wznawiać przesył strumieniowy z połączonych urządzeń Bluetooth oraz uzyskać dostęp do aplikacji asystenta głosowego.

100 Przedmioty

Dane techniczne

Pasmo przenoszenia procesora
100 Hz – 8000 Hz
Rodzaj zasilania
Akumulator
Aplikacja w telefonie
Tak
Streamowanie dźwięku
Tak
Rodzaj aparatu
Zewnątrzuszny
Gwarancja
36 miesięcy
Kierunkowość
Tak
Ochrona przed echem
Tak
Redukcja sprzężenia (WhistleBlock)
Tak
DuoPhone (TwinPhone)
Tak
Kompresja częstotliwości (SoundRecovery)
Tak
DataLogging
Tak
InSituGram
Tak
Dopasowanie zdalne
Tak
Ilość programów słyszenia
9
Wsparcie szumów usznych
Tak
Kontrola tapnięciem
Tak

Więcej informacji

Udoskonalenie mowy

Dynamiczna redukcja szumu

SpeechSensor

StereoZoom 2.0

Słyszenie z czujnikiem ruchu

Dynamiczna redukcja szumu

WhistleBlock - eliminacja gwizdów

WindBlock - wyciszenie szumu wiatru

NoiseBlock - wyciszenie hałasu otoczenia

Aplikacja myPhonak (IOS i Android)

TV Connector Phonak

PartnerMic Phonak

RemoteControl

Roger Direct - zdalne sterowanie mikrofonami przez aplikację

Instrukcja obsługi aplikacji myPhonak w formie wideo

Dobierz produkty do kompletu

Phonak - Slim L90-R Prawy -...

8 300,00 zł