0

Audibel - Arc AI 1600 BTE 13 - Aparat słuchowy

5 000,00 zł
Brutto

Audibel - Arc AI

Arc AI to aparaty nowej generacji, które zapewniają najbardziej zaawansowany dźwięk, ulepszoną łączność oraz szeroką gamę stylów. Arc AI dopasuje się do Twojego stylu życia.

Pośpiesz się! Tylko 19 produktów zostało w magazynie
Aktualnie 3 Gości ogląda ten produkt
Rozmiar
Kolor
Ilość

Aparat słuchowy Audibel - Arc AI 

Audibel Arc AI to aparaty słuchowe oparte na sztucznej inteligencji, które dostosowują się do wymagań użytkowników. System dwukierunkowego audio dostępny we wszystkich modelach aparatów słuchowych Audibel ARC AI, został zmodernizowany, aby umożliwić bezprzewodową komunikację. Mikrofony wszystkich aparatów słuchowych są teraz w stanie odebrać i przesłać dźwięk wprost do iPhone'a i iPada, dzięki czemu możesz prowadzić rozmowy bez potrzeby trzymania telefonu w ręce.

Wybrane funkcje dostępne w aparatach słuchowych Audibel Arc AI:

Tryb Edge

Audibel oferuje funkcję, która umożliwia inteligentne autodopasowanie aparatu słuchowego do środowiska akustycznego, w którym się znajduje. Analizuje dźwięki wokół Ciebie, łącząc w sobie funkcje menedżera dźwięku. Automatycznie ustawia wzmocnienie, kompresję i tryb mikrofonu na optymalny poziom. Bieżąca analiza otoczenia pozwala na szybkie i dokładne dopasowanie funkcji wpływających na komfort i zrozumienie mowy. Funkcję można uruchomić na poziomie 2400 za pomocą bezdotykowej regulacji, przycisku na potencjometrze lub przycisku w aplikacji Thrive. Natomiast na poziomach 2000 oraz 1600 za pomocą przycisku w aplikacji. Dzięki temu osoby z ubytkiem słuchu mają możliwość rozumienia mowy w nawet najbardziej wymagającym środowisku akustycznym oraz doświadczania naturalnych wrażeń słuchowych.

Powiadomienia

Wszystkie modele aparatów słuchowych Audibel umożliwiają otrzymywanie powiadomień. przypomnienia. Powiadomienia dotyczące połączeń telefonicznych, wiadomości lub innych aplikacji mogą być wysyłane bezpośrednio do aparatu słuchowego ARC AI.

TeleHear 

Dostępne we wszystkich modelach aparatów słuchowych Audibel, pozwala użytkownikom aparatów słuchowych na odbycie wizyty u protetyka słuchu bez konieczności wyjścia z domu. Za pomocą zdalnego programowania i sesji na żywo, możesz skonsultować się z protetykiem słuchu z dowolnego miejsca.

Aplikacja Trive Hearing Control

Oferuje zaawansowane funkcje, wykraczające poza możliwości aparatów słuchowych, takie jak: "Znajdź mój telefon", samodiagnostyka, tworzenie programów indywidualnych, monitorowanie aktywności fizycznej i psychicznej, zdalne programowanie, powiadomienia o upadku oraz przypomnienia.

Powiadomienia o upadku

Funkcja, która chroni Twoich bliskich, zachowując ich niezależność. Po jej aktywacji, wybrane osoby będą otrzymywać powiadomienia SMS o upadku lub złym samopoczuciu użytkownika aparatów słuchowych. Za jej pomocą można wysłać powiadomienie o wypadku wraz z lokalizacją do trzech wybranych kontaktów. Funkcja ta jest szczególnie przydatna dla tych, którzy cierpią na zaburzenia równowagi, obawiają się upadków oraz dla osób starszych.

Streaming z telefonu

Alternatywą dla streamingu Bluetooth z telefonu do aparatów słuchowych, jest użycie technologii NFMI, jeśli użytkownik nie ma dostępu do smartfona z protokołem ASHA lub iPhone. Za jej pomocą sygnał z jednego aparatu słuchowego może być przekazywany do drugiego, co poprawia jakość rozmowy telefonicznej. Wymaga to aktywacji programu Autotelefon lub Telefon w oprogramowaniu Inspire, a także wyboru opcji obuusznej. Pacjent nie musi zmieniać swojego telefonu komórkowego, aby cieszyć się komfortową rozmową telefoniczną. Sygnał będzie odbierany zarówno w jednym, jak i drugim aparacie słuchowym, dzięki czemu rozmowa będzie wyraźna i zrozumiała.

Ciesz się ciszą

Algorytm w czasie rzeczywistym wyszukuje ciche, statyczne dźwięki w otoczeniu i dzięki zastosowaniu ekspansji, wytłumia je. Przebywanie w cichych środowiskach akustycznych jest dzięki temu znacznie bardziej komfortowe. Niechciane sygnały tła, takie jak szumy wentylatora, odgłosy lodówki, itp. są wytłumiane, dzięki czemu możesz się zrelaksować, np. podczas czytania książki.

Cewka indukcyjna

Użytkownik może skorzystać z niezawodnej, ponadczasowej możliwości przełączenia aparatu słuchowego w tryb cewki indukcyjnej, które umożliwia przesyłanie sygnału do aparatu. Jego działanie opiera się na oddziaływaniu magnetycznym, a do tego celu aparat słuchowy musi być wyposażony w cewkę indukcyjną, która odbiera dźwięk z urządzenia (np. mikrofon, telewizor) do którego podłączony jest odpowiedni przewód. Ten tworzy pętlę, w której wytwarzane jest pole magnetyczne. Komfort słyszenia w miejscach publicznych, takich jak dworzec autobusowy, sala konferencyjna, teatr lub kościół, jest niezakłócony dzięki wysokiej jakości dźwięku.

19 Przedmioty

Dane techniczne

Pasma częstotliwościowe
16
Liczba kanałów
9-16
Rodzaj zasilania
Bateria 13
Aplikacja w telefonie
Tak
Streamowanie dźwięku
Tak
Rodzaj aparatu
Zewnątrzuszny
Gwarancja
36 miesięcy

Więcej informacji

Tryb Edge

TeleHear

Przestrzenne wzmocnienie mowy

Mikrofon dynamiczny

REM Target Match

Mikrofon adaptacyjny 

Multiflex Tinnitus

Dwukierunkowe audio

Kierunkowość E2E

Adaptacja muzyki

Zarządzanie hałasem E2E

Adaptacja hałasu mechanicznego E2E

CROS System

TeleHear

Monitorowanie aktywności fizycznej i psychicznej

Asystent Thrive

TV Streamer

Mikrofon stołowy 

Mini remote microphone

Remote microphone+

Dobierz produkty do kompletu

TV Streamer Audibel

Połącz swoje aparaty słuchowe z telewizorem Akcesoria do...

Cena 1 100,00 zł

Audibel - Arc AI 1600 BTE...

5 000,00 zł