0

Audio Service – B P 7.6 G7 - Aparat słuchowy

2 209,00 zł
Brutto

Audio Service – B P 7.6 G7

Aparaty są wyposażone w nową technologię G7, która oferuje najważniejsze cechy produktu, takie jak przetwarzanie wielościeżkowe dla lepszego rozumienia mowy i inne nowoczesne funkcje.

Pośpiesz się! Tylko 26 produktów zostało w magazynie
Aktualnie 3 Gości ogląda ten produkt
Rozmiar
Kolor
Ilość

Aparat słuchowy Audio Service – B P 7 G7

Aparat zauszny B P 7 wyposażony w najnowszą technologię, zaprojektowany z myślą o najwyższym komforcie słyszenia. Oferuje m.in. przetwarzanie wielościeżkowe dla lepszego zrozumienia mowy w hałaśliwym otoczeniu. Cewka indukcyjna ułatwia rozpoznawanie dźwięków w budynkach dzięki systemowi pętli. Strumieniowe przesyłanie Bluetooth dla systemów iOS i Android ułatwi Ci pozostanie w kontakcie z najbliższymi. 

Platforma technologiczna G7:

Słyszenie w hałasie jest obecnie największym wyzwaniem dla osób korzystających z aparatów słuchowych. Nowa technologia G7 pozwala przetwarzać dźwięk w całkowicie nowy sposób i wyraźnie poprawić zrozumiałość mowy w hałaśliwym otoczeniu. Dzięki wykorzystaniu przetwarzania wielościeżkowego, aparaty słuchowe z platformy G7 oddzielają głos od dźwięków otoczenia i przetwarzają je niezależnie. To wyjątkowe nowatorskie podejście sprawia, że użytkownik może lepiej zrozumieć mowę, nie tracąc jednocześnie świadomości otoczenia.

Aparaty słuchowe z platformy G7 posiadają również wbudowany czujnik ruchu. Dodanie informacji o ruchu użytkownika pozwala na lepsze rozpoznawanie sytuacji dźwiękowej, w jakiej się znajduje. Dzięki temu możliwe jest opracowanie ponad 120 różnych typów sytuacji i automatyczne dostosowanie ustawień, żeby zapewnić jeszcze lepsze słyszenie.

26 Przedmioty

Dane techniczne

Pasmo przenoszenia procesora
9,5 kHz
Pasma częstotliwościowe
8
Liczba kanałów
9-16
Rodzaj zasilania
Bateria 13
Aplikacja w telefonie
Tak
Streamowanie dźwięku
Tak
Rodzaj aparatu
Zewnątrzuszny
Gwarancja
36 miesięcy

Więcej informacji

Wysokiej rozdzielczości Comformatic

Synchronizacja obuuszna

Automatyczne

Statyczne kierunkowe

Dobierz produkty do kompletu

Audio Service – B P 7.6 G7...

2 209,00 zł