1

Słuchawka do aparatu słuchowego ActiveVent Phonak

250,00 zł
Brutto

Słuchawka Phonak ActiveVent

ActiveVent to innowacyjna słuchawka wyposażona w sterowaną mechanicznie wentylację. Gwarantuje naturalne brzmienie własnego głosu przy jednoczesnej optymalizacji możliwości słyszenia..

Pośpiesz się! Tylko 24 produktów zostało w magazynie
Aktualnie 3 Gości ogląda ten produkt
Rozmiar
Kolor
Ilość

Słuchawka do aparatu słuchowego Active Vent Phonak

Słuchawka ActiveVent Phonak

Słuchawka ActiveVent to innowacyjna słuchawka wyposażona w sterowaną mechanicznie wentylację. Gwarantuje naturalne brzmienie własnego głosu przy jednoczesnej optymalizacji możliwości słyszenia. To pierwsza na świecie inteligentna słuchawka do aparatu słuchowego zaprojektowana z myślą o trudnych warunkach słuchowych lub chwilach koncentracji. Steruje nią system AutoSense OS™ 4.0 — automatycznie dostosowując aparaty słuchowe do środowiska, w którym przebywasz.stanowi najlepsze dotąd połączenie komfortu i możliwości słyszenia. Słuchawkę ActiveVent podłącza się do ładowalnych aparatów słuchowych Audéo Paradise. Uniemożliwia ona przedostawanie się hałasu w głośnych otoczeniach, aby zoptymalizować słyszenie w hałaśliwych miejscach, a jednocześnie dostarcza komfortowych, naturalnych wrażeń słuchowych w ciszy.

Najważniejsze cechy:

Inteligentne równoważenie wyrazistości mowy w głośnym otoczeniu i komfortu słyszenia,

Doskonała jakość strumieniowanych dźwięków multimedialnych,

Inteligentne sterowanie przez system AutoSense OS 4.0,

Kompatybilność ze wszystkimi ładowalnymi aparatami słuchowymi Audéo Paradise.

Działanie:

Słuchawka ActiveVent wykorzystuje wbudowaną wentylację połączoną z małą tarczą, którą można przesunąć tak, aby jej położenie było zamknięte lub otwarte. Odgłos kliknięcia jest potwierdzeniem zmiany położenia tarczy. Gdy tarcza znajduje się w położeniu otwartym, dźwięki z otoczenia mogą dotrzeć do ucha, zapewniając komfort otwartego dopasowania, naturalne brzmienie własnego głosu oraz świadomość dźwięków z otoczenia. W trudnych sytuacjach słuchowych lub podczas przesyłania strumieniowego multimediów tarcza przesuwa się do położenia zamkniętego, uniemożliwiając dźwiękom z otoczenia dostanie się bezpośrednio do ucha, co pozwala lepiej skupić się na głosie osoby znajdującej się przed użytkownikiem lub na przesyłanym strumieniowo sygnale. Całością w inteligentny i automatyczny sposób steruje system AutoSense OS 4.0.

24 Przedmioty

Więcej informacji

Słuchawka jest kompatybilna z aparatami słuchowymi Paradise marki Phonak.

Słuchawka do aparatu...

250,00 zł