0

Micro Mic Interton

999,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 48 godzin

Usłysz więcej i wzbogać swoje życie

Nowe i dyskretne mikrofony Interton Micro Mic oraz Multi Mic znacznie zwiększą zasięg Twojego słyszenia.

Pośpiesz się! Tylko 25 produktów zostało w magazynie
Aktualnie 3 Gości ogląda ten produkt
Ilość

Mikrofon do aparatów słuchowych Interton Micro Mic

Interton Micro Mic

Niezwykle prosty w obsłudze Micro Mic w kilka sekund łączy się z każdym bezprzewodowym aparatem słuchowym Interton. Przypnij go do ubrania swojego rozmówcy aby usłyszeć każde słowo. W hałasie lub odległości nawet 25 metrów.

Większość ludzi ma trudności ze słyszeniem na duże odległości, nawet bez utraty słuchu. Hałasy otoczenia lub słaba akustyka pomieszczenia utrudniają zrozumienie. Słuchanie staje się wyczerpujące i pomimo najlepszych starań, jedna lub druga informacja zostaje utracona. Dla osoby z ubytkiem słuchu takie sytuacje są trudne do opanowania, nawet jeśli już używają aparatów słuchowych.

Mały osobisty nadajnik przekazuje mowę bezpośrednio do aparatów słuchowych. Słyszysz wypowiadane słowo natychmiast i wyraźnie dzięki wzmocnieniu zapisanemu w Twoich aparatach słuchowych. Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w hałaśliwym otoczeniu, czy bierzesz udział w wykładzie w większym pomieszczeniu, oprzyj się i słuchaj w zrelaksowany sposób. Dzięki zasięgowi około 25 metrów możesz wybrać dowolne miejsce.

25 Przedmioty

Dane techniczne

Rozmiar
98 × 42 × 15 mm
Waga
35g
Zasięg
do 25 metrów
Kategoria
Mikrofony

Więcej informacji

Interton Move

Interton Micro Mic 

Kabel ładujący

Pasek na szyje

Instrukcja obsługi

Micro Mic Interton

999,00 zł