1

Smart Connect Audio Service

680,00 zł
Brutto

Urządzenie Smart Connect jest łatwe w obsłudze i zapewnia bezprzewodową łączność w różnej postaci. Słuchanie muzyki, oglądanie telewizji, rozmowy przez telefon albo Internet - wszystko to jest możliwe.

Pośpiesz się! Tylko 12 produktów zostało w magazynie
Aktualnie 3 Gości ogląda ten produkt
Ilość

Mikrofon do aparatów słuchowych Audio Service Smart Connect

Smart Connect Audio Service

Urządzenie Smart Connect jest łatwe w obsłudze i zapewnia bezprzewodową łączność w różnej postaci. Słuchanie muzyki, oglądanie telewizji, rozmowy przez telefon albo Internet - wszystko to jest możliwe.

Smart Connect można połączyć nawet z dwom smartfonami wyposażonymi w Bluetooth. Połączenia przychodzące są rozpoznawane i przekazywane do aparatów słuchowych. Wystarczy nacisnąć przycisk wielofunkcyjny i można korzystać z funkcji rozmów telefonicznych. Wykorzystuje ona słuchawki aparatów słuchowych oraz mikrofon w urządzeniu Smart Connect..

Aplikacja mobilna: 

Bezpłatna aplikacja na smartfony sprawia, że korzystanie z urządzenia Smart Connect jest wyjątkowo łatwe i oferuje dodatkowe funkcje. Na przykład pozwala bezpośrednio wybrać źródło dźwięku. Nadaje się zarówno do smartfonów z systemem Android, jak i telefonów Apple. Dzięki aplikacji możesz sterować programami słyszenia za pomocą smartfona lub regulować głośność. Aplikacja pozwala nawet dostosować dźwięk i dostosować przestrzenne wyrównanie mikrofonów aparatów słuchowych. Możesz nawet odczytać stan naładowania baterii aparatu słuchowego i otrzymywać informacje o urządzeniach Bluetooth podłączonych do Smart Connect.

Ponadto daje dwie całkowicie nowe opcje obsługi:

-W hałaśliwym otoczeniu aparaty słuchowe aktywują funkcję mikrofonu kierunkowego. Jeśli wolisz, w szczególnych sytuacjach, np. na ulicy, zamiast wszechkierunkowego słyszenia możesz zawęzić kierunkowość.

-Automatyczne funkcje aparatów słuchowych skupiają się na najgłośniejszym źródle dźwięku. AudioDirSelect pozwala zmieniać kierunek, z którego chcesz słyszeć najwyraźniej.

Dodatkowe funkcje:

-Jeśli sparujesz swój telefon komórkowy z Smart Connect, możesz go używać do odbierania połączeń. Słuchaj rozmówców bezpośrednio przez aparaty słuchowe Audio Service z zapisanym w nich wzmocnieniem. Możesz również wykonywać połączenia telefoniczne w hałaśliwym otoczeniu, na przykład na lotnisku lub w restauracji.

-Oprócz telefonu komórkowego możesz oczywiście również sparować Smart Connect z innymi urządzeniami Bluetooth, takimi jak tablet, ze streamerem, laptop itd. Przycisk w centralnej części Smart Connect może służyć do przełączania się między różnymi źródłami dźwięku. Oglądaj YouTube na komputerze i słuchaj dźwięku bezpośrednio przez aparaty słuchowe.

12 Przedmioty

Dane techniczne

Kategoria
Mikrofony
Streamery

Więcej informacji

Audio Service Mood G4

Audio Service Sun G4

Audio Service Sun Li-Ion G4

Audio Service XS G4

Audio Sevice DUO G4

Audio Service P G4

Audio Service HP G4

Smart Connect AS

Ładowarka

Instrukcja obsługi

Smart Connect Audio Service

680,00 zł