3

Ładowarka Smart Li-Ion Power Audio Service

420,00 zł
Brutto

Ładowarka Smart Li-Ion Power posiada dwie funkcje: równocześnie ładuje i osusza aparaty słuchowe. Aparaty automatycznie wyłączają się po umieszczeniu w ładowarce.

Pośpiesz się! Tylko 26 produktów zostało w magazynie
Aktualnie 3 Gości ogląda ten produkt
Ilość

Ładowarka do aparatów słuchowych Audio Service Smart Li-Ion

Ładowarka Smart Li-Ion Power Audio Service

Ładowarka Smart Li-Ion Power posiada dwie funkcje: równocześnie ładuje i osusza aparaty słuchowe. Aparaty automatycznie wyłączają się po umieszczeniu w ładowarce. Proces ładowania i osuszania rozpoczyna się natychmiast. Ładowarka jest zasilana przy pomocy standardowego kabla z wtyczką micro-USB, dzięki czemu jest kompatybilna z każdym standardowym power bankiem.

Po 4 godzinach aparaty słuchowe są w pełni naładowane i gotowe do użycia. W pełni naładowane akumulatory działają przez 24 godziny. Jeśli zapomnisz umieścić aparaty w stacji ładującej na noc, możesz skorzystać z szybkiego ładowania - umieść urządzenia w stacji ładującej na 30 minut, dzięki czemu uzyskasz 7 godzin działania.

Aparaty słuchowe wyłączają się automatycznie po umieszczeniu w stacji ładującej. Jeśli wyjmiesz aparaty słuchowe z ładowarki,  automatycznie włączą się ponownie. 

26 Przedmioty

Dane techniczne

Kategoria
Ładowarki

Więcej informacji

Pozwala na ładowanie aparatów:

MOOD Li-Ion

DUO Li-Ion

CROS Li-Ion

Ładowarka Smart Li-Ion Power AS

Przewód ładujący

Ładowarka Smart Li-Ion...

420,00 zł