2

TV Connector Phonak

859,00 zł
Brutto

TV Connector Phonak

Urządzenie TV Connector zapewnia przekaz strumieniowy bezpośrednio do aparatów słuchowych znajdujących się w odległości do 15 metrów.

Pośpiesz się! Tylko 21 produktów zostało w magazynie
Aktualnie 3 Gości ogląda ten produkt
Ilość

Adpater do telewizora Phonak TV Connector

TV Connector marki Phonak

Jest łatwym do skonfigurowania i łatwym w użyciu urządzeniem audio, używanym z aparatami słuchowymi Phonak Audéo Paradise, Marvel oraz Audéo B-Direct, które zapewnienia najlepiej ocenianą jakość sygnału strumieniowanego. Urządzenie TV Connector zapewnia przekaz strumieniowy bezpośrednio do aparatów słuchowych znajdujących się w odległości do 15 metrów.

Z jednym urządzeniem TV Connector może być połączona nieograniczona liczba aparatów słuchowych. Sygnał audio jest jednocześnie przekazywany strumieniowo do wszystkich połączonych aparatów słuchowych. Gdy urządzenie TV Connector zostanie podłączone do telewizora i zasilania, automatycznie wykryje wszystkie kompatybilne aparaty słuchowe znajdujące się w odległości do 1 metra. Nie trzeba wykonywać skomplikowanego procesu parowania.

Adpater do telewizora Phonak TV Connector

21 Przedmioty

Dane techniczne

Zasięg
15 metrów
Kategoria
Streamery

Więcej informacji

Opatentowany protokół przesyłania strumieniowego AirStream 2,4 GHz umożliwia energooszczędne strumieniowe przesyłanie dźwięku z TV Adaptera do aparatów słuchowych Paradise lub Marvel.

Mikrofon PartnerMic™ Phonak

Instrukcja Obsługi

Dobierz produkty do kompletu

TV Connector Phonak

859,00 zł