2

Ochronniki słuchu Cens Proflex DX5

7 070,00 zł
Brutto

Ochronniki słuchu Cens Proflex DX5

Zatyczki do uszu CENS ProFlex DX wykorzystują cyfrowe mikroprocesory zoptymalizowane i zaprogramowane przez doświadczonych strzelców i techników. Wyposażone w najnowsze funkcje wydajności, zawierają najnowszą i najbardziej zaawansowaną technologię na rynku.

Pośpiesz się! Tylko 35 produktów zostało w magazynie
Aktualnie 3 Gości ogląda ten produkt
Kolor ochronników
Kolor modułu
Ilość

Od ponad 30 lat CENS digital firmy Puretone rewolucjonizuje ochronę słuchu, oferując najwyższy komfort, wydajność, styl i bezpieczeństwo. 

Zatyczki do uszu CENS ProFlex DX wykorzystują cyfrowe mikroprocesory zoptymalizowane i zaprogramowane przez doświadczonych strzelców i techników. Wyposażone w najnowsze funkcje wydajności, zawierają najnowszą i najbardziej zaawansowaną technologię na rynku.

Seria DX jest wyposażona w dedykowany przycisk cyfrowy, który pełni funkcję przycisku zasilania, co sprawia, że włączanie i wyłączanie urządzenia jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Posiada też przycisk do regulacji głośności.

DX5 oferuje 5 trybów zoptymalizowanych cyfrowo:

Tryb gry: jest zoptymalizowany do gier strzeleckich. Urządzenie reaguje po wystrzale, zmniejszając poziom wyjściowy dźwięku, aby ochronić strzelca przed szkodliwym poziomem hałasu. Poziom dźwięku natychmiast powraca do normy, pozwalając użytkownikowi usłyszeć zbliżający się łup. W tym trybie uruchamiany jest algorytm redukcji szumu wiatru pojedynczego mikrofonu.

Tryb rzutek: jest zoptymalizowany do strzelania do rzutek, w którym strzela się z większą częstotliwością w pobliżu innych strzelających, co naraża użytkownika na dłuższe wystawienie na hałas. W tym trybie również uruchamiany jest algorytm redukcji szumu wiatru pojedynczego mikrofonu.

Tryb strzelnicy: jest zoptymalizowany do użytkowników strzelających z broni dużego kalibru lub w pomieszczeniach. Nadal zapewniona jest świadomość otoczenia, jednak obniżony wyjściowy poziom dźwięku pogarsza jakość rozmowy. W tego typu środowisku wciąż zaleca się podwójną ochronę.

Tryb polowania: jest zoptymalizowany dla myśliwych i łowców. Ten tryb redukuje odgłosy kroków w suchym lesie i trawie, pomagając skupić się na dźwiękach, które mają znaczenie. W tym trybie również uruchamiany jest algorytm redukcji szumu wiatru pojedynczego mikrofonu.

Tryb łączności bezprzewodowej: jest zoptymalizowany do ogólnego strzelania, zapewniając świadomość otoczenia i dodatkową funkcję bezprzewodowego wejścia audio za pośrednictwem dołączonej pętli na szyję lub pełnej dwukierunkowej komunikacji z opcjonalną uprzężą SRC.

Water-Shield dodaje dodatkową warstwę ochrony do urządzenia CENS. Biokompatybilna powłoka Water-Shield to bardzo trwała amorficzna polimerowa powłoka węglowa „podobna do teflonu”, która chroni urządzenia CENS przed przypadkową ekspozycją na ciecz.

Dostępne kolory ochronników:

Dostępne kolory modułów:

35 Przedmioty

Dane techniczne

Rodzaj zasilania
Bateria
Zastosowanie
Myślistwo i strzelectwo
Typ ochronnika
Aktywny

Więcej informacji

Zatyczka o wielu miękkościach

Cyfrowy układ DSP

Ostrzeżenie o niskim poziomie baterii

Cyfrowy przycisk wielofunkcyjny

Regulacja głośności

5 programów do wyboru

Funkcja wyciszenia

Głosowa informacja zwrotna

Autozapis ustawień głośności i trybu

Obsługa bezprzewodowa

Redukcja szumu wiatru

Ochronniki słuchu Cens...

7 070,00 zł